Öğretmenlerimizden

Sevgi, çalışma, bilgi ve inanç hayatımızın tükenmez kaynaklarındandır. Bizi onların yönetmesi gerekir. Hayat, bir maraton. Terlemeden, koşmadan olanağı yok. Önemli olan maraton bittiğinde kendini mutlu hissedebilmektir. Bugün kim olduğun dünkü tercihlerinin bir sounucudur. Yarın kim olacağında bugünkü kararlarının sonucu olacaktır.

3 Çocuk babası emekli bir öğretmenim 1978'dan beri eğitim-öğretim faliyetlerinin içerisindeyim. Çocukları çok seviyorum.. Mutlu, sevgi ve barış dolu nicel güzel günler diliyorum.

Mehmet FADIL YILMAZ

Şirket Müdürü

—Mehmet Fadıl Yılmaz --Etimesgut Nilüfer Aanaokulu Müdürü

Ben bir çocuğum.. Sevgisini noksansız veren bir anne ve babanın çocuğu.. Ben bir öğrenciyim... Hayatımın ilk öğretmeni olan annemin öğrencisi... Ben bir eşim.. Gönül yorgunluğumu alan, hayatımın sırdaşı olan, yeri geldiğinde beni eğiten, yeri geldiğinde de yücelten, omuzlarında ki yükü azaltan bir "Efendi"nin eşiyim ben... Ben bir anneyim.. Dünyanın en güzel 3 evladına sahibim.. Ve ben bir öğretmenim ÖĞRENDİKLERİNİ NOKSANSIZ ÖĞRETEN..

3 Çocuk annesi, emekli öğretmenim.. Nilüfer Anaokulunda Okulumuzda müdürelik yapmaktayım... Hayatımda irade, azim ve istikrar üçlüsünün getirdiği bir çok başarı elde ettim... Ve inanıyorum ki bu üçü bir insanda olduğu sürece aşamayacağı engel yoktur...

SEVGİ ve SAYGILARIMLA

Zeynep YILMAZ

Okul Müdürü

— Zeynep Yılmaz Elvankent Nilüfer Aanaokulu Müdürü

Bakıyorum çocuksun hala

Henüz beni tanımasan da

Bil ki senin yanında olacağım daima

Senin için hazırladığım bu güzel ortamda.

Birlikte eğleneceğiz bir dönem boyunca..

2000-2001 Eğitim-Öğretim yılında Nilüfer Anaokulunda göreve başladım.

14 Yıldır Nülüfer Anaokulunda 5-6 Yaş öğretmeniyim

iyi niyetle, sevgiyle ve tecrübeyle Nilüfer Anaokulunun farklı iklimini yaşıyorum

Anne şefkatini en üst düzeyde öğrencilerime vermeye çalışıyorum.

Sevgilerimle...

— Gönül Yönezer Elvankent Şube Öğretmeniz